ORANGE CONSULTANCY YURT DIŞI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK FİRMASI

Orange Consultancy,  2008 yılından itibaren reklam ve danışmanlık sektöründeki birikim ve altyapısını 2015 yılında Yurt Dışı Eğitim ve Danışmanlık hizmetiyle öğrencilerimize alanında en doğru ve güvenilir hizmeti sağlamayı amaç edinmiştir.

Bugüne kadar yüzlerce öğrenciyi Lise, Üniversite, Dil Okulu, Yaz Okulu gibi eğitim faaliyetleri için farklı ülkelere göndermiş ve onların hayatlarında yepyeni sayfalar açılmasına yardımcı olmuştur.

 Onlarca üniversite, Dil Okulu, Ortaöğretim Kurumu ile birebir de kurulan ilişkilerle  hizmet alanlarını ve kalitesini artırdığı gibi öğrencilerin ihtiyaçlarına göre her geçen gün çalıştığı kurum ve kuruluş sayısını da artırıp çeşitlendirmektedir.

2015 yılından itibaren birikimlerimizi daha geniş kitlelere duyurabilmek ve bölgesel bir marka haline gelebilmek için çalışmalara başladık. Gerek Ortadoğu bölgesindeki öğrencilerin dünyaya açılımını sağlamak, gerekse dünya genelinden bölgeye gelecek öğrencilere yardımcı olmayı hedefledik.

 Öncelikli olarak Türkiye merkezli dünya genelinde acentalık sistemi ile büyümeye başladık.

Misyonumuz – Yurtdışına eğitim almak amacı ile gitmeyi planlayan öğrencilere karar vermelerinde yardımcı olacak en doğru ve güncel bilgileri vermek ve karar aşamasından itibaren içinden geçecekleri tüm süreçleri (okul başvurusu, kayıt, vize, seyahat, konaklama) öğrenciler adına yönetmek.

Vizyonumuz – Dünya’nın birçok yerinden dünyanın her noktasına eğitim amacı ile gidecek öğrencilere  danışmanlık hizmeti vererek öğrencilerimize yardımcı olmak.